Ilmoittautumislomake

Ullan Kilta ry:n sääntömääräinen sukukokous 

Tiistaina 22.6.2021 klo 18.00 - 19.00

Kangasalan pääkirjasto, Harjula - sali

Keskusaukio 2, 36200 Kangasala


Tämän hetken koronatilanteen vuoksi sääntömääräinen yhdistyksen kokous toteutetaan läsnäolevien henkilöiden osalta pienimuotoisesti sekä etäkokouksena, jotta mahdollisimman moni sukuseuramme jäsen pystyy kokoukseen osallistumaan. Paikalle tulevien osalta edellytämme myös voimassa olevien terveyssuositusten noudattamista ja tarvittaessa yhdistyksen hallitus pidättää oikeuden rajoittaa paikalle tulevien jäsenten määrää.
Pyydämme Sinua ilmoittamaan alla olevalla lomakkeella, oletko tulossa paikalle vai osallistumassa kokoukseen etäyhteyden avulla. Toivomme, että mahdollisimman moni voisi antaa paikalle tulevalle sukulaiselleen valtakirjan kokoukseen, jos etäyhteyden ei ole mahdollista itse osallistua kokoukseen.


Lue lisää: https://www.ullankilta.fi/ajankohtaista/sukukokous-22-6-2021-ilmoittautumislomake/

Ilmoittautumislomake

Ullan Kilta ry:n sääntömääräinen sukukokous 

Tiistaina 22.6.2021 klo 18.00 - 19.00

Kangasalan pääkirjasto, Harjula - sali

Keskusaukio 2, 36200 KangasalaLue lisää: https://www.ullankilta.fi/ajankohtaista/sukukokous-22-6-2021-ilmoittautumislomake/

 

Ilmoittautuminen Ullan Kilta r.y.:n sääntömääräiseen

kokoukseen on päättynyt.

 

Sukukokouksen pitoaika ja -paikka on

Tiistaina 22.6.2021 klo 18.00

Kangasalan pääkirjasto, Harjula - sali

Keskusaukio 2, 36200 Kangasala

Tämän hetken koronatilanteen vuoksi Ullan Kilta r.y.:n hallitus on tehnyt päätöksen järjestää sääntömääräinen yhdistyksen kokous terveysturvallisesti niin, että läsnäolevien henkilöiden määrä on pieni. Kokoukseen on mahdollista osallistua myös etäyhteydellä, jotta mahdollisimman monella sukuseuran jäsenellä ympäri Suomen on mahdollisuus osallistua kokoukseen. Etäkokousohjeet toimitetaan etäkokoukseen ilmoittautuneille henkilöille sähköpostitse noin viikkoa ennen sääntömääräistä kokousta.
 
Kokouspaikalle tulevien osalta edellytämme kaikilta osallistujilta voimassaolevien terveyssuositusten noudattamista ja Ullan Kilta r.y.:n hallitus pidättää oikeuden rajoittaa kokouspaikalla olevien määrää, mikäli viranomaismääräykset tai -suositukset niin vaativat.
 
Tämän hetken koronatilanteen vuoksi sääntömääräinen yhdistyksen kokous toteutetaan läsnäolevien henkilöiden osalta pienimuotoisesti sekä etäkokouksena, jotta mahdollisimman moni sukuseuramme jäsen pystyy kokoukseen osallistumaan. Paikalle tulevien osalta edellytämme myös voimassa olevien terveyssuositusten noudattamista ja tarvittaessa yhdistyksen hallitus pidättää oikeuden rajoittaa paikalle tulevien jäsenten määrää.

Lue lisää: https://www.ullankilta.fi/ajankohtaista/sukukokous-22-6-2021-ilmoittautumislomake/
Tämän hetken koronatilanteen vuoksi sääntömääräinen yhdistyksen kokous toteutetaan läsnäolevien henkilöiden osalta pienimuotoisesti sekä etäkokouksena, jotta mahdollisimman moni sukuseuramme jäsen pystyy kokoukseen osallistumaan. Paikalle tulevien osalta edellytämme myös voimassa olevien terveyssuositusten noudattamista ja tarvittaessa yhdistyksen hallitus pidättää oikeuden rajoittaa paikalle tulevien jäsenten määrää.

Lue lisää: https://www.ullankilta.fi/ajankohtaista/sukukokous-22-6-2021-ilmoittautumislomake/
Tämän hetken koronatilanteen vuoksi sääntömääräinen yhdistyksen kokous toteutetaan läsnäolevien henkilöiden osalta pienimuotoisesti sekä etäkokouksena, jotta mahdollisimman moni sukuseuramme jäsen pystyy kokoukseen osallistumaan. Paikalle tulevien osalta edellytämme myös voimassa olevien terveyssuositusten noudattamista ja tarvittaessa yhdistyksen hallitus pidättää oikeuden rajoittaa paikalle tulevien jäsenten määrää.
Pyydämme Sinua ilmoittamaan alla olevalla lomakkeella, oletko tulossa paikalle vai osallistumassa kokoukseen etäyhteyden avulla. Toivomme, että mahdollisimman moni voisi antaa paikalle tulevalle sukulaiselleen valtakirjan kokoukseen, jos etäyhteyden ei ole mahdollista itse osallistua kokoukseen.


Lue lisää: https://www.ullankilta.fi/ajankohtaista/sukukokous-22-6-2021-ilmoittautumislomake/
Tämän hetken koronatilanteen vuoksi sääntömääräinen yhdistyksen kokous toteutetaan läsnäolevien henkilöiden osalta pienimuotoisesti sekä etäkokouksena, jotta mahdollisimman moni sukuseuramme jäsen pystyy kokoukseen osallistumaan. Paikalle tulevien osalta edellytämme myös voimassa olevien terveyssuositusten noudattamista ja tarvittaessa yhdistyksen hallitus pidättää oikeuden rajoittaa paikalle tulevien jäsenten määrää.

Lue lisää: https://www.ullankilta.fi/ajankohtaista/sukukokous-22-6-2021-ilmoittautumislomake/

Täytä alla olevat tiedot:

Yhteystiedot

Ullan Kilta ry

© 2019 Kaikki oikeudet pidätetään

Luotu Webnodella